wtorek, 11 marca 2014

Paski wybielające zęby Whitestrips Supreme firmy Crest - recenzja

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o paskach wybielających zęby, które zastosowałam kilka dni temu. Crest to ta sama firma co Blend-a-med, tylko taką nazwę ma w USA i w Niemczech. Ja kupiłam 14 sztuk pasków (po 7 na górę i na dół) na allegro za około 40 zł. Jest to kuracja 7-dniowa.


Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o paskach wybielających zęby, które zastosowałam kilka dni temu. Crest to ta sama firma co Blend-a-med, tylko taką nazwę ma w USA i w Niemczech. Ja kupiłam 14 sztuk pasków (po 7 na górę i na dół) na allegro za około 40 zł. Jest to kuracja 7-dniowa.   jak stosuje się paski? - Najlepiej bezpośrednio przed założeniem pasków nie szczotkować ich, to zmniejsza znacząco ryzyko uwrażliwienia zębów. - Dobrze jest w czasie wybielania używać miękkiej szczotki do zębów i pasty przeznaczonej do wrażliwych zębów (ze swojej strony polecam pastę elmex SENSITIVE PLUS i meridol). - Ograniczyć szczotkowania zębów do minimum - dwa razy dziennie. - Zęby powinny być suche przed użyciem pasków. - Należy umyć ręce po nałożeniu pasków, by nie uległy one wybieleniu. - Paski zakładamy dwa razy dziennie po 30 minut.   Myślę, że również dobrze jest w czasie wybielania zrezygnować z posiłków, napojów, które zwykle powodują, że zęby żółkną: kawa, mocna herbata, soki marchewkowe, sosy pomidorowe itp. Przed wybielaniem trzeba pozbyć się wszelkiego kamienia z zębów, bo w miejscach w którym on występują zęby się nie wybielą! Minusy Niestety ten produkt ma jeden bardzo istotny minus - uwrażliwia zęby, dlatego sporo osób szybko z niego rezygnuje. U mnie ból nie był jakiś bardzo duży i zniknął po około dwóch dniach. Myślę, że trzymając się zasad, które wymieniłam powyżej można to ryzyko bardzo zminimalizować. Efekty Przed kuracją nie miałam bardzo żółtych zębów, ale chciałam mieć śnieżno-białe. Szczerze to na początku stosowania tych pasków nie widziałam żadnych efektów. Stosowałam, bo skoro wydałam już troszkę pieniążków na nie, to szkoda było mi zrezygnować. Myślę, że po zdjęciach widać jakąś tam różnice, dla mnie najbardziej pomogło wybielenie pewnej czarnej plamki, która zniknęła całkowicie! Jak dla mnie wybielenie mogłoby być większe, ale jak za taką cenę za wybielanie to nie jest źle. Nie piję jednak kawy ani mocnej herbaty, nie palę i używam past wybielających dla podtrzymania efektów, ale nie jakieś specjalnej tej samej firmy, tylko takiej, która akurat wpadnie mi w łapki w sklepie.    Moja ocena: 3+/5  Czy Wy stosowałyście już jakieś preparaty wybielające inne niż pasty do zębów?jak stosuje się paski?
- Najlepiej bezpośrednio przed założeniem pasków nie szczotkować ich, to zmniejsza znacząco ryzyko uwrażliwienia zębów.
- Dobrze jest w czasie wybielania używać miękkiej szczotki do zębów i pasty przeznaczonej do wrażliwych zębów (ze swojej strony polecam pastę elmex SENSITIVE PLUS i meridol).
- Ograniczyć szczotkowania zębów do minimum - dwa razy dziennie.
- Zęby powinny być suche przed użyciem pasków.
- Należy umyć ręce po nałożeniu pasków, by nie uległy one wybieleniu.
- Paski zakładamy dwa razy dziennie po 30 minut.Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o paskach wybielających zęby, które zastosowałam kilka dni temu. Crest to ta sama firma co Blend-a-med, tylko taką nazwę ma w USA i w Niemczech. Ja kupiłam 14 sztuk pasków (po 7 na górę i na dół) na allegro za około 40 zł. Jest to kuracja 7-dniowa.   jak stosuje się paski? - Najlepiej bezpośrednio przed założeniem pasków nie szczotkować ich, to zmniejsza znacząco ryzyko uwrażliwienia zębów. - Dobrze jest w czasie wybielania używać miękkiej szczotki do zębów i pasty przeznaczonej do wrażliwych zębów (ze swojej strony polecam pastę elmex SENSITIVE PLUS i meridol). - Ograniczyć szczotkowania zębów do minimum - dwa razy dziennie. - Zęby powinny być suche przed użyciem pasków. - Należy umyć ręce po nałożeniu pasków, by nie uległy one wybieleniu. - Paski zakładamy dwa razy dziennie po 30 minut.   Myślę, że również dobrze jest w czasie wybielania zrezygnować z posiłków, napojów, które zwykle powodują, że zęby żółkną: kawa, mocna herbata, soki marchewkowe, sosy pomidorowe itp. Przed wybielaniem trzeba pozbyć się wszelkiego kamienia z zębów, bo w miejscach w którym on występują zęby się nie wybielą! Minusy Niestety ten produkt ma jeden bardzo istotny minus - uwrażliwia zęby, dlatego sporo osób szybko z niego rezygnuje. U mnie ból nie był jakiś bardzo duży i zniknął po około dwóch dniach. Myślę, że trzymając się zasad, które wymieniłam powyżej można to ryzyko bardzo zminimalizować. Efekty Przed kuracją nie miałam bardzo żółtych zębów, ale chciałam mieć śnieżno-białe. Szczerze to na początku stosowania tych pasków nie widziałam żadnych efektów. Stosowałam, bo skoro wydałam już troszkę pieniążków na nie, to szkoda było mi zrezygnować. Myślę, że po zdjęciach widać jakąś tam różnice, dla mnie najbardziej pomogło wybielenie pewnej czarnej plamki, która zniknęła całkowicie! Jak dla mnie wybielenie mogłoby być większe, ale jak za taką cenę za wybielanie to nie jest źle. Nie piję jednak kawy ani mocnej herbaty, nie palę i używam past wybielających dla podtrzymania efektów, ale nie jakieś specjalnej tej samej firmy, tylko takiej, która akurat wpadnie mi w łapki w sklepie.    Moja ocena: 3+/5  Czy Wy stosowałyście już jakieś preparaty wybielające inne niż pasty do zębów?


Myślę, że również dobrze jest w czasie wybielania zrezygnować z posiłków, napojów, które zwykle powodują, że zęby żółkną: kawa, mocna herbata, soki marchewkowe, sosy pomidorowe itp.


Przed wybielaniem trzeba pozbyć się wszelkiego kamienia z zębów, bo w miejscach w którym on występują zęby się nie wybielą!


Minusy


Niestety ten produkt ma jeden bardzo istotny minus - uwrażliwia zęby, dlatego sporo osób szybko z niego rezygnuje. U mnie ból nie był jakiś bardzo duży i zniknął po około dwóch dniach. Myślę, że trzymając się zasad, które wymieniłam powyżej można to ryzyko bardzo zminimalizować.

Efekty

Przed kuracją nie miałam bardzo żółtych zębów, ale chciałam mieć śnieżno-białe. Szczerze to na początku stosowania tych pasków nie widziałam żadnych efektów. Stosowałam, bo skoro wydałam już troszkę pieniążków na nie, to szkoda było mi zrezygnować. Myślę, że po zdjęciach widać jakąś tam różnice, dla mnie najbardziej pomogło wybielenie pewnej czarnej plamki, która zniknęła całkowicie!
Jak dla mnie wybielenie mogłoby być większe, ale jak za taką cenę za wybielanie to nie jest źle.
Nie piję jednak kawy ani mocnej herbaty, nie palę i używam past wybielających dla podtrzymania efektów, ale nie jakieś specjalnej tej samej firmy, tylko takiej, która akurat wpadnie mi w łapki w sklepie.


Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o paskach wybielających zęby, które zastosowałam kilka dni temu. Crest to ta sama firma co Blend-a-med, tylko taką nazwę ma w USA i w Niemczech. Ja kupiłam 14 sztuk pasków (po 7 na górę i na dół) na allegro za około 40 zł. Jest to kuracja 7-dniowa.   jak stosuje się paski? - Najlepiej bezpośrednio przed założeniem pasków nie szczotkować ich, to zmniejsza znacząco ryzyko uwrażliwienia zębów. - Dobrze jest w czasie wybielania używać miękkiej szczotki do zębów i pasty przeznaczonej do wrażliwych zębów (ze swojej strony polecam pastę elmex SENSITIVE PLUS i meridol). - Ograniczyć szczotkowania zębów do minimum - dwa razy dziennie. - Zęby powinny być suche przed użyciem pasków. - Należy umyć ręce po nałożeniu pasków, by nie uległy one wybieleniu. - Paski zakładamy dwa razy dziennie po 30 minut.   Myślę, że również dobrze jest w czasie wybielania zrezygnować z posiłków, napojów, które zwykle powodują, że zęby żółkną: kawa, mocna herbata, soki marchewkowe, sosy pomidorowe itp. Przed wybielaniem trzeba pozbyć się wszelkiego kamienia z zębów, bo w miejscach w którym on występują zęby się nie wybielą! Minusy Niestety ten produkt ma jeden bardzo istotny minus - uwrażliwia zęby, dlatego sporo osób szybko z niego rezygnuje. U mnie ból nie był jakiś bardzo duży i zniknął po około dwóch dniach. Myślę, że trzymając się zasad, które wymieniłam powyżej można to ryzyko bardzo zminimalizować. Efekty Przed kuracją nie miałam bardzo żółtych zębów, ale chciałam mieć śnieżno-białe. Szczerze to na początku stosowania tych pasków nie widziałam żadnych efektów. Stosowałam, bo skoro wydałam już troszkę pieniążków na nie, to szkoda było mi zrezygnować. Myślę, że po zdjęciach widać jakąś tam różnice, dla mnie najbardziej pomogło wybielenie pewnej czarnej plamki, która zniknęła całkowicie! Jak dla mnie wybielenie mogłoby być większe, ale jak za taką cenę za wybielanie to nie jest źle. Nie piję jednak kawy ani mocnej herbaty, nie palę i używam past wybielających dla podtrzymania efektów, ale nie jakieś specjalnej tej samej firmy, tylko takiej, która akurat wpadnie mi w łapki w sklepie.    Moja ocena: 3+/5  Czy Wy stosowałyście już jakieś preparaty wybielające inne niż pasty do zębów?

 Moja ocena: 3+/5
 Czy Wy stosowałyście już jakieś preparaty wybielające inne niż pasty do zębów?


Instagram

Zapisz się i bądź na bieżąco z moim blogiem!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...