SZCZYPTA MNIE

Dzieńdoberek :)  cieszę się, że odwiedzasz mojego bloga.  Mam na imię Marta (czasami i także uparta). Uwielbiam czytać, pisać i eksperymentować w kuchni. Na blogu piszę o jedzeniu i innych aspektach mojego życia. O tym, co kocham i co mnie zaskakuje, inspiruje, bawi. Liczę, że moje posty rozbawią Cię, lub zainspirują do czegoś.  Dlaczego Przepis--nazycie? Ponieważ zakładając bloga sama jeszcze dokładnie nie wiedziałam o czym on będzie. Byłam jednak pewna, że chcę się dzielić swoją pasją i czerpać inspiracje od innych.   A skoro już tu jesteś, to zostań ze mną na dłużej, nie pożałujesz ;).   Pozdrawiam słonecznie (niezależnie od aury) i zapraszam do czytania- przy filiżance kawy lub herbaty ;)..
Dzieńdoberek :)

cieszę się, że odwiedzasz mojego bloga.

Mam na imię Marta (czasami także i uparta) i tym roku skończę 22 wiosny (dlaczego już jestem taka stara?).

Uwielbiam czytać, pisać i eksperymentować w kuchni. Na blogu piszę o jedzeniu i innych aspektach mojego życia. O tym, co kocham i co mnie zaskakuje, inspiruje, bawi. Liczę, że moje posty rozbawią Cię, lub zainspirują do czegoś. 
Dlaczego Przepis--nazycie? Ponieważ zakładając bloga sama jeszcze dokładnie nie wiedziałam o czym on będzie. Byłam jednak pewna, że chcę się dzielić swoją pasją i czerpać inspiracje od innych. 

A skoro już tu jesteś, to zostań ze mną na dłużej, nie pożałujesz ;). 

Pozdrawiam słonecznie (niezależnie od aury) i zapraszam do czytania- przy filiżance kawy lub herbaty ;)..
Instagram

Zapisz się i bądź na bieżąco z moim blogiem!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...